Fullcalendar View (5.1.11) - en to fr translation catalogue (27 entries)

en: None
fr: Aucun(e)

en: Sunday
fr: Dimanche

en: Monday
fr: Lundi

en: Tuesday
fr: Mardi

en: Wednesday
fr: Mercredi

en: Thursday
fr: Jeudi

en: Friday
fr: Vendredi

en: Saturday
fr: Samedi

en: Views
fr: Vues

en: Vocabularies
fr: Vocabulaires

en: Display
fr: Affichage

en: Month
fr: Mois

en: Week
fr: Semaine

en: Day
fr: Jour

en: Default view
fr: Vue par défaut

en: CSS classes
fr: Classes CSS

en: Start time
fr: Date de début

en: Current date
fr: Date actuelle

en: Add event
fr: Ajouter un évènement

en: Title Field
fr: Champ Titre

en: End time
fr: Date de fin

en: Fixed value
fr: Valeur fixe

en: Legend Colors
fr: Couleurs de légendes

en: Default date
fr: Date par défaut.

en: Default Language
fr: Langue par défaut

en: Verifying entry...
fr: Vérification de l'entrée...

en: Day/Week are links
fr: Jour/Semaine sont des liens
