Fullcalendar View (5.1.13) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Title
is: Titill

en: None
is: Engin

en: Sunday
is: Sunnudagur

en: Monday
is: Mánudagur

en: Tuesday
is: Þriðjudagur

en: Wednesday
is: Miðvikudagur

en: Thursday
is: Fimmtudagur

en: Friday
is: Föstudagur

en: Saturday
is: Laugardagur

en: Views
is: Gagnasýn

en: Vocabularies
is: Flokkunarhugtök

en: Display
is: Sýna

en: Month
is: Mánuður

en: Week
is: Vika

en: Day
is: Dagur

en: Start
is: Hefst

en: End
is: Lýkur

en: Default language
is: Sjálfgefið tungumál

en: Current date
is: Núverandi dagsetning
