Fullcalendar View (5.1.14) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *
