Fullcalendar View (5.1.3) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: None
gu: એકે નહિ

en: Sunday
gu: રવિવાર

en: Monday
gu: સોમવાર

en: Tuesday
gu: મંગળવાર

en: Wednesday
gu: બુધવાર

en: Thursday
gu: ગુરુવાર

en: Friday
gu: શુક્રવાર

en: Saturday
gu: શનિવાર

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Month
gu: મહિનો

en: Day
gu: દિવસ

en: Current date
gu: વર્તમાન તારીખ

en: Default date
gu: મૂળભૂત તારીખ
