Fullcalendar View (5.1.4) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: None
eo: Neniu

en: Sunday
eo: Dimanĉo

en: Monday
eo: Lundo

en: Tuesday
eo: Mardo

en: Wednesday
eo: Merkredo

en: Thursday
eo: Ĵaŭdo

en: Friday
eo: Vendredo

en: Saturday
eo: Sabato

en: Views
eo: Vidoj

en: Vocabularies
eo: Vortprovizoj

en: Month
eo: Monato

en: Day
eo: Tago

en: Add event
eo: Aldonu eventon
