Fullcalendar View (5.1.6) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Sunday
eu: Igandea

en: Monday
eu: Astelehena

en: Tuesday
eu: Asteartea

en: Wednesday
eu: Asteazkena

en: Thursday
eu: Osteguna

en: Friday
eu: Ostirala

en: Saturday
eu: Larunbata

en: Views
eu: Bistak

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Display
eu: Bistaratu

en: Month
eu: Hilabetea

en: Week
eu: Astea

en: Day
eu: Eguna

en: Default view
eu: Bista lehenetsia

en: Current date
eu: Oraingo data

en: Default date
eu: Data lehenetsia
