Fullcalendar View (5.1.6) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: None
fi: Ei mitään

en: Sunday
fi: Sunnuntai

en: Monday
fi: Maanantai

en: Tuesday
fi: Tiistai

en: Wednesday
fi: Keskiviikko

en: Thursday
fi: Torstai

en: Friday
fi: Perjantai

en: Saturday
fi: Lauantai

en: Views
fi: Näkymät

en: Vocabularies
fi: Sanastot

en: Display
fi: Näyttö

en: Month
fi: Kuukausi

en: Week
fi: Viikko

en: Day
fi: Päivä

en: Default view
fi: Oletusnäkymä

en: CSS classes
fi: CSS-luokat

en: Current date
fi: Tämänhetkinen päivämäärä

en: Add event
fi: Lisää tapahtuma

en: Fixed value
fi: Kiinteä arvo

en: Default date
fi: Oletuspäivämäärä
