Fullcalendar View (5.1.7) - en to ga translation catalogue (11 entries)

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Sunday
ga: Dé Domhnaigh

en: Monday
ga: Dé Luain

en: Tuesday
ga: Dé Máirt

en: Wednesday
ga: Dé Céadaoin

en: Thursday
ga: Déardaoin

en: Friday
ga: Dé hAoine

en: Saturday
ga: Dé Sathairn

en: Month
ga: Mí

en: Week
ga: Seachtain

en: Day
ga: Lá
