Fullcalendar View (5.1.8) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: None
pl: Brak

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Views
pl: Widoki

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: Display
pl: Wyświetlanie

en: Month
pl: Miesiąc

en: Week
pl: Tydzień

en: Day
pl: Dzień

en: Default view
pl: Domyślny widok

en: CSS classes
pl: Klasy CSS

en: Current date
pl: Dzisiejsza data

en: Add event
pl: Dodaj zdarzenie

en: Title Field
pl: Pole nazwy

en: Fixed value
pl: Wartość stała

en: Default date
pl: Data domyślna
