Fullcalendar View (5.1.9) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: None
sl: Brez

en: Sunday
sl: nedelja

en: Monday
sl: ponedeljek

en: Tuesday
sl: torek

en: Wednesday
sl: sreda

en: Thursday
sl: četrtek

en: Friday
sl: petek

en: Saturday
sl: sobota

en: Vocabularies
sl: Besedišča

en: Display
sl: Prikaz

en: Month
sl: Mesec

en: Week
sl: Teden
