Fullcalendar View (5.1.9) - en to sv translation catalogue (22 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Sunday
sv: söndag

en: Monday
sv: måndag

en: Tuesday
sv: tisdag

en: Wednesday
sv: onsdag

en: Thursday
sv: torsdag

en: Friday
sv: fredag

en: Saturday
sv: lördag

en: Views
sv: Vyer

en: Vocabularies
sv: Vokabulärer

en: Display
sv: Visa

en: Month
sv: Månad

en: Week
sv: Vecka

en: Day
sv: Dag

en: Default view
sv: Förvald vy

en: CSS classes
sv: Stilmallsklasser

en: Start time
sv: Starttid

en: Current date
sv: Nuvarande datum

en: End time
sv: Sluttid

en: Fixed value
sv: Låst värde

en: Legend Colors
sv: Färger för teckenförklaring

en: Default date
sv: Förvalt datum
