Fullcalendar View (5.2.0) - en to ne translation catalogue (12 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन
