Fullcalendar View (5.2.1) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Title
oc: Títol

en: None
oc: Pas cap

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Views
oc: Vistas

en: Vocabularies
oc: Vocabularis

en: Display
oc: Afichatge

en: Month
oc: Mes

en: Day
oc: Jorn

en: End
oc: Fin

en: Duration
oc: Durada

en: Default language
oc: Lenga per defaut

en: Current date
oc: Data actuala

en: Add event
oc: Apondre un eveniment

en: Fixed value
oc: Valor fixe

en: Default date
oc: Data per defaut.
