Fullcalendar View (5.2.4) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: None
cs: Žádné

en: Sunday
cs: Neděle

en: Monday
cs: Pondělí

en: Tuesday
cs: Úterý

en: Wednesday
cs: Středa

en: Thursday
cs: Čtvrtek

en: Friday
cs: Pátek

en: Saturday
cs: Sobota

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Display
cs: Zobrazit

en: Month
cs: Měsíc

en: Week
cs: Týden

en: Day
cs: Den

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: Default view
cs: Výchozí pohled

en: CSS classes
cs: CSS třídy

en: Duration
cs: Trvání

en: Default language
cs: Výchozí jazyk

en: Time format
cs: Formát času

en: Current date
cs: Aktuální datum

en: Fixed value
cs: Pevná hodnota

en: Default date
cs: Výchozí datum
