Fullcalendar View (5.2.4) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Sunday
sq: E djelë

en: Monday
sq: E hënë

en: Tuesday
sq: E martë

en: Wednesday
sq: E mërkurë

en: Thursday
sq: E enjte

en: Friday
sq: E premte

en: Saturday
sq: E shtunë

en: Vocabularies
sq: Fjalorët

en: Default language
sq: Gjuha e paracaktuar
