Fullcalendar View (8.x-2.5) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: List
ca: Llistat

en: Sunday
ca: diumenge

en: Monday
ca: dilluns

en: Tuesday
ca: dimarts

en: Wednesday
ca: dimecres

en: Thursday
ca: dijous

en: Friday
ca: divendres

en: Saturday
ca: dissabte

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: Display
ca: Visualització

en: Month
ca: Mes

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: Default view
ca: Vista per defecte

en: CSS classes
ca: Classes CSS

en: Current date
ca: Data actual

en: Add event
ca: Afegeix esdeveniment

en: Fixed value
ca: Valor fix

en: Default date
ca: Data predeterminada
