Fullcalendar View (8.x-4.4) - en to sk translation catalogue (19 entries)

en: List
sk: Zoznam

en: Sunday
sk: nedeľa

en: Monday
sk: pondelok

en: Tuesday
sk: utorok

en: Wednesday
sk: streda

en: Thursday
sk: štvrtok

en: Friday
sk: piatok

en: Saturday
sk: sobota

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: Display
sk: Zobraziť

en: Month
sk: Mesiac

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: Default view
sk: Prednastavený pohľad

en: CSS classes
sk: CSS triedy

en: Current date
sk: Aktuálny dátum

en: Add event
sk: Pridať udalosť

en: Fixed value
sk: Pevná hodnota
