Full menu (2.0.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Menu
hu: Menü

en: Unlimited
hu: Korlátlan

en: Menus
hu: Menük

en: Menu levels
hu: Menüszintek

en: Maximum number of menu levels to display
hu: Megjelenítendő menüszintek legnagyobb száma
