Full menu (2.0.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Menu
ro: Meniu

en: Unlimited
ro: Nelimitat

en: Menus
ro: Meniuri

en: Menu levels
ro: Nivelele meniului

en: Maximum number of menu levels to display
ro: Numărul maxim de nivele de afișat pentru meniu
