Full menu (2.0.0) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Menu
ru: Меню

en: Unlimited
ru: Неограничено

en: Menus
ru: Меню

en: Menu levels
ru: Уровни меню

en: Maximum number of menu levels to display
ru: Максимальное количество уровней меню для отображения
