Full menu (2.0.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Menu
uk: Меню

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Menus
uk: Меню

en: Menu levels
uk: Рівні меню

en: Maximum number of menu levels to display
uk: Максимальна кількість показуваних рівнів меню
