Full menu (2.0.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Menu
ca: Menú

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Menus
ca: Menús

en: About
ca: Detalls

en: Menu levels
ca: Nivells de menú

en: Maximum number of menu levels to display
ca: Nombre màxim de nivells de menú a mostrar
