Full menu (2.0.1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Unlimited
da: Ubegrænset

en: Menus
da: Menuer

en: About
da: Om

en: Menu levels
da: Menu-niveauer

en: Maximum number of menu levels to display
da: Maksimalt antal menu-niveauer der vises
