Full menu (2.0.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Menu
el: Μενού

en: Unlimited
el: Απεριόριστο

en: Menus
el: Μενού

en: About
el: Περί

en: Menu levels
el: Επίπεδα μενού
