Full menu (2.0.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Menu
es: Menú

en: Unlimited
es: Ilimitado

en: Menus
es: Menús

en: About
es: Acerca de

en: Menu levels
es: Niveles de menú

en: Maximum number of menu levels to display
es: Número máximo de niveles de menú a mostrar
