Full menu (2.0.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Menu
fi: Valikko

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Menus
fi: Valikot

en: About
fi: Tietoja

en: Menu levels
fi: Valikon tasot
