Full menu (2.0.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Menu
tr: Menü

en: Unlimited
tr: Sınırsız

en: Menus
tr: Menüler

en: About
tr: Hakkında

en: Menu levels
tr: Menü seviyeleri

en: Maximum number of menu levels to display
tr: Görüntülenecek en fazla menü düzeyi
