Full menu (2.0.2) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Menu
de: Menü

en: Unlimited
de: Unbegrenzt

en: Menus
de: Menüs

en: About
de: Über

en: Menu levels
de: Menüebenen

en: Maximum number of menu levels to display
de: Maximale Anzahl anzuzeigender Menüebenen
