Full menu (2.0.2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Menu
et: Menüü

en: Unlimited
et: Piiramatu

en: Menus
et: Menüüd

en: About
et: Programmist

en: Menu levels
et: Menüütasemed

en: Maximum number of menu levels to display
et: Maksimaalne kuvatav menüütasemete arv
