Full menu (2.0.2) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Menu
he: תפריט

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Menus
he: תפריטים

en: About
he: אודות

en: Menu levels
he: רמות תפריט
