Full menu (2.0.2) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Unlimited
it: Nessun limite

en: Menus
it: Menù

en: About
it: Informazioni

en: Menu levels
it: Livelli menu

en: Maximum number of menu levels to display
it: Massimo numero di livelli del menu da visualizzare
