Full menu (2.0.2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Menus
nl: Menu's

en: About
nl: Over

en: Menu levels
nl: Menuniveaus

en: Maximum number of menu levels to display
nl: Het maximale aantal weer te geven menu-niveaus.
