Full menu (2.0.2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Menu
th: เมนู

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: Menus
th: เมนู

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Menu levels
th: ระดับเมนู

en: Maximum number of menu levels to display
th: จำนวนสูงสุดของระดับที่เมนูจะแสดง
