fullPage.js (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Content types
az: Məzmun tipi

en: none
az: yoxdur

en: True
az: Həqiqət

en: False
az: Yalnış

en: Other
az: Digər

en: menu
az: menyu

en: About
az: Haqqında
