fullPage.js (1.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Content types
cy: Mathau cynnwys

en: none
cy: dim

en: True
cy: Gwir

en: False
cy: Anwir

en: type
cy: math

en: Other
cy: Arall

en: left
cy: chwith

en: right
cy: de

en: menu
cy: dewislen
