fullPage.js (1.0.0-beta1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Content types
dz: ནང་དོན་གྱི་དབྱེ་བ་ཚུ་

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: type
dz: ཡིག་དཔར་རྐྱབས།

en: navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ

en: menu
dz: དཀར་ཆག་
