fullPage.js (1.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Content types
id: Jenis konten

en: none
id: tidak ada

en: True
id: Benar

en: False
id: Salah

en: type
id: tipe

en: navigation
id: navigasi

en: Other
id: Lainnya

en: bottom
id: bawah

en: top
id: atas

en: left
id: kiri

en: right
id: kanan

en: About
id: Tentang
