fullPage.js (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: false
kn: ಅಸತ್ಯ

en: true
kn: ಸತ್ಯ

en: bottom
kn: ಕೆಳಭಾಗ

en: top
kn: ಮೇಲ್ಭಾಗ

en: left
kn: ಎಡಭಾಗ

en: right
kn: ಬಲಭಾಗ

en: menu
kn: ಮೆನು

en: About
kn: ಕುರಿತು
