fullPage.js (1.0.0-beta1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Content types
ta: உள்ளடக்க வகைகள்

en: none
ta: இல்லை

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: type
ta: வகை

en: Other
ta: மற்றவை

en: menu
ta: பட்டியல்

en: About
ta: பற்றி
