fullPage.js (1.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: none
vi: không có

en: True
vi: Đúng

en: False
vi: Sai

en: type
vi: loại

en: Other
vi: Khác

en: false
vi: sai

en: true
vi: đúng

en: bottom
vi: đáy

en: top
vi: đỉnh

en: left
vi: trái

en: right
vi: phải

en: About
vi: Giới thiệu

en: horizontal
vi: nằm ngang

en: vertical
vi: thẳng đứng
