fullPage.js (1.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Content types
be: Тыпы змесціва

en: none
be: няма

en: type
be: тып

en: Other
be: Іншыя

en: false
be: ня слушна

en: true
be: слушна

en: top
be: уверсе

en: left
be: злева

en: right
be: справа

en: menu
be: меню

en: About
be: Аб
