fullPage.js (1.0.0-beta2) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: none
cs: žádné

en: True
cs: Pravda (True)

en: False
cs: Nepravda (False)

en: type
cs: typ

en: Other
cs: Jiné

en: false
cs: nepravda

en: true
cs: pravda

en: About
cs: Popis

en: translate
cs: přeložit
