fullPage.js (1.0.0-beta2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: none
eo: neniu

en: type
eo: tipo

en: Other
eo: Alia

en: left
eo: maldekstre

en: right
eo: dekstre

en: menu
eo: menuo
