fullPage.js (1.0.0-beta2) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Content types
et: Sisutüübid

en: none
et: puudub

en: True
et: Tõene

en: False
et: Väär

en: type
et: tüüp

en: navigation
et: navigatsioon

en: Other
et: Muu

en: false
et: vale

en: true
et: õige

en: left
et: vasakule

en: right
et: paremale

en: menu
et: menüü

en: About
et: Programmist

en: translate
et: Tõlgi
