fullPage.js (1.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Content types
fr: Types de contenu

en: none
fr: aucun(e)

en: True
fr: Vrai

en: False
fr: Faux

en: Other
fr: Autre

en: false
fr: faux

en: true
fr: vrai

en: bottom
fr: bas

en: top
fr: haut

en: left
fr: gauche

en: right
fr: droite

en: property
fr: propriété

en: About
fr: À propos

en: translate
fr: traduire

en: background
fr: fond
