fullPage.js (1.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Content types
gu: સામગ્રી પ્રકાર

en: True
gu: સાચું

en: False
gu: ખોટું

en: type
gu: પ્રકાર

en: Other
gu: અન્ય

en: About
gu: વિશે
