fullPage.js (1.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Content types
hr: Vrste sadržaja

en: none
hr: ništa

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: type
hr: vrsta

en: Other
hr: Ostalo

en: menu
hr: izbornik

en: About
hr: Opis
