fullPage.js (1.0.0-beta2) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: none
it: nessuno

en: True
it: Vero

en: False
it: Falso

en: type
it: tipo

en: Other
it: Altro

en: false
it: falso

en: true
it: vero

en: About
it: Informazioni

en: translate
it: traduci
