fullPage.js (1.0.0-beta2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Content types
ja: コンテンツタイプ

en: none
ja: なし

en: True
ja: TRUE

en: False
ja: FALSE

en: type
ja: タイプ

en: Other
ja: その他

en: false
ja: 偽

en: true
ja: 真

en: menu
ja: メニュー

en: About
ja: アバウト

en: translate
ja: 翻訳
