fullPage.js (1.0.0-beta2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Content types
jv: Tipe kontèn

en: none
jv: ora ana

en: True
jv: Bener

en: False
jv: Salah

en: type
jv: tipe

en: Other
jv: Liyané

en: About
jv: Ngenani
